Boris Johnson navrhuje udělit amnestii těm imigrantům, kteří žijí Ve Velké Británii přes deset let

Boris Johnson navrhuje udělit amnestii těm imigrantům, kteří žijí Ve Velké Británii přes deset let
Autor: Flickr.com|Popisek: Boris Johnson
30 / 11 / 2016, 20:00

Ministr zahraničí ve vládě Theresy Mayové Boris Johnson zopakoval svůj návrh, který poprvé přednesl v červnu během kampaně, která vyvrcholila odchodem Velké Británie z EU.

Johnson již seznámil své vládní kolegy s nápadem, který počítá  s tím, že imigrant, který by ve Velké Británii žil přes 10 let, může v zemi nadále zůstat. V jeho původním návrhu byl doba pobytu imigranta na území Spojeného království 12 let, aby mohl být amnestován.

Johnson si od návrhu slibuje hlavně to, že imigranti, kteří žili ve Velké Británii ilegálně, se plnohodnotně zapojí do pracovního života a budou řádně odvádět daně, s nimiž Velká Británie bude příštích několik let zápasit v souvislosti s ekonomickými důsledky brexitu.

Johnson má podle serveru dailymail ,,jasný" a ,,silný" pohled na tuto část jeho agendy a cítil rovněž zodpovědnost za to, že má návrh znovu v nové vládě, která vznikla po brexitu, předložit.

Podle britského ministra zahraničí jeho plán také zohledňuje kromě ekonomického hlediska také lidský rozměr.

 

 

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace