Bosch Remote Control Security i pro Android

Bosch Remote Control Security i pro Android
20 / 01 / 2014, 11:48

Aplikace Remote Control Security určená pro dálkové ovládání řídících panelů systémů řady Bosch B Series a GV4 je nyní k dispozici i pro zařízení s operačním systémem Android. Doplňuje tak již dříve dostupné řešení pro Apple iPhone, iPad a iPod.

Dálkové ovládání zabezpečovacích systémů umožňuje zapnutí nebo vypnutí jednoho nebo více systémů či oblastí, stejně tak i řízení všech připojených prvků včetně osvětlení, garážových vrat apod. Uživatelé mohou také kontrolovat stav systému a zamknout, odemknout nebo vysunout či zakódovat dveře s kontrolou přístupu integrované do systému GV4.

Aplikace umožňuje připojit se do systému bez nutnosti řídícího serveru třetí strany, pouze s využitím lokální Wi-Fi sítě nebo internetového připojení.

www.boschsecurity.cz

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.