Bouřlivák Johnny Depp: Utrácel 50 milionů Kč měsíčně, teď se soudí se svými poradci. A taky se prý popral s manželkou

Bouřlivák Johnny Depp: Utrácel 50 milionů Kč měsíčně, teď se soudí se svými poradci. A taky se prý popral s manželkou
Popisek: Johnny Depp
26 / 02 / 2018, 19:00

Taková to byla láska! Herec Johnny Depp (53, Piráti z Karibiku) stanul před soudem (2016) při drsném rozvodovém sporu s herečkou Amber Heard. Ta herce nařkla, že ji mlátil a dokonce přinesla soudu fotky.

Podle její verze byl Depp často opilý a na kokainu. Hádali se prý denně od svatby roku 2015. Jednou prý po ní mrštil svůj iphone, čímž jí přivodil modřinu. Požádala soud, aby Deppovi zakázal se k ní přibližovat, čemuž bylo vyhověno.

Podle Deppovy verze to bylo úplně naopak. Byla to prý ona, kdo provokoval hádky a mlátila ho. Jeho úhel pohledu by mohl podpořit fakt, že Amber už byla jednou souzena za domácí násilí, když na letišti napadla svou tehdejší milenku.

psali jsme: Česká prostitutka Tereza H. v pákistánském vězení konvertovala na muslimskou víru. Doufá, že si tím zachrání život

Deppa se navíc zastala jeho bývalá rodina. „Můj táta je nejlepší a nejvíce milující člověk, kterého znám. Je mému malému bratrovi a mně skvělým otcem a každý, kdo ho zná, by řekl to samé,“ uvedla na Instagramu jeho dcera Lily-Rose (17)ke společné fotce s otcem.

Johnny Depp s manželkou Amber

Johnny Depp s manželkou Amber Heardovou

Také Vanessa Paradis, s níž herec žil 14 let a kterou opustil kvůli Amber Heardové, se postavila na jeho stranu. „V hloubi srdce jsem přesvědčená, že nedávná tvrzení jeho ženy Amber jsou vymyšlená a nechutná. Za celá léta, co Johnnyho znám, mě nikdy fyzicky nenapadl a tato obvinění nesedí na muže, s nímž jsem žila nádherných 14 let,“ uvedla francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradise.

Amber Heardová

Údajně zbitá Amber

Kvůli hádkám s Deppem byla dokonce Heardová poslána při natáčení Pirátů z Karibiku z Austrálie zpátky domů, protože „její jekot rušil štáb při natáčení“.

psali jsme: Lil Kim: Vášnivá raperka dostala rok vězení a milionovou pokutu za křivé svědectví o přestřelce v rádiu

Soud se nakonec přiklonil na stranu Heardové. Depp jí musel po rozvodu zaplatil 7 milionů dolarů (cca 160 milionů Kč), které pak údajně věnovala charitě.

Další soud se na Deppa přiřítil loni, kdy ho jeho finanční poradci žalovali kvůli tomu, že ho jeho rozhazovačný životní styl přivedl na pokraj krachu, což zasáhlo je. Depp utrácí v průměru neuvěřitelný 50 milionů Kč. Kupuje si auta, jachty, zámky ve Francii, všude létá soukromým letadlem a utrácí horentní sumy za kvalitní víno…

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku