Brazilka se modlila k figurce Pána prstenů. Myslela, že jde o svatého

Brazilka se modlila k figurce Pána prstenů. Myslela, že jde o svatého
Autor: Flickr.com|Popisek: figurky Pán prstenů
08 / 01 / 2017, 17:00

Žena z brazilského města Florianópolis se se denně modlila k figuríně, kterou byla postava elfa Elronda z kultovní trilogie Pán prstenů.

Celou dobu se žena domnívala, že jde o patrona chudých San Antonia de Padua. O ,,případu" informovala její vnučka na Facebooku.

Při jedné návštěvě své babičky si vnučka všimla, že plášť a další doplňky figurky neodpovídají skutečné postavě světce. Hlavně ji zarazil plášť figurky, který se jí zdál na světce velmi nezvyklý.

Vnučka ženy pak osmicentimetrovou figurku Elronda na Facebooku zveřejnila. Na svém profilu však už neuveřejnila, zda informovala o tomto úsměvném omylu i svou babičku.

 

www.news.sky.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace