Brexit nebude. Jde o miliardy a likvidaci lidských práv

Brexit nebude. Jde o miliardy a likvidaci lidských práv
21 / 06 / 2016, 07:15

Václav Klaus ml. komentoval na serveru novinky.cz britské referendum o vystoupení z EU a zmiňuje i vraždu labouristické poslankyně Jo Coxové, ze které se stal "symbol antibrexitu".

"Brexit nebude. Už dávno před vraždou poslankyně (kterážto se hodí britským euronadšencům k volebnímu úspěchu zhruba stejně jako požár Reichstagu nacistům k ovládnutí parlamentu v roce 1933) vypisovaly sázkové kanceláře jednoznačné kurzy 1 : 1,4 (tedy přes 70 %) na setrvání Británie v EU. Ve chvíli, kdy oficiální „průzkumy“ říkaly třeba i opak.

Požár Reichstagu v Berlíně 27. února roku 1933 Hitlerova vláda využila jako záminky k masivnímu omezování lidských práv.

Masaryk by to (EU, pozn. red.) možná nazval „žalář národů“. Žalář čím dál častěji nahrazující svůj dobrotivý dotační kukuč a uplatňující tvrdý a nemilosrdný kurz. Nemilosrdný vůči původním evropským obyvatelům a národům, neb ti nejsou důležití. Hlavní je ideologie, „evropská myšlenka“, multikulturalismus...

Hlavní je likvidace původního konceptu lidských práv, jak je nastínil třeba John Locke (1632–1704) – tedy práva na život, na vlastnictví a na svobodu.

O čím dál osekanějším právu na vlastnictví či osekané svobodě se nemá smysl bavit. Ve chvíli, kdy jsou do Evropy tahány milióny migrantů, z nichž nezanedbatelné procento by nemělo problém zabít Evropana, až to trochu půjde – ani právo na život moc nevzkvétá."

Evropská unie se bojí vlastních občanů, tak je dnes odzbrojila

Závěrem Václav Klaus závěrem vzkazuje všem odpůrcům Brexitu: "Takže přestože budete ve čtvrtek jásat, dnes v pondělí vám aspoň napíšu – „jste mimořádně zákeřní lidé“.

Celý komentář zde.

Podivuhodné "náhody" v pravou chvíli - v Rakousku, USA a Velké Británii

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace