Británie chce krátit sociální dávky imigrantům, kteří neumí anglicky. Muslimům se to nelíbí

Británie chce krátit sociální dávky imigrantům, kteří neumí anglicky. Muslimům se to nelíbí
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
25 / 03 / 2015, 10:15

S návrhem přišla konzervativní strana a má podporu britského ministerstva práce a sociálních věcí. Islámští radikálové vyhrožují smrtí britské ministryni vnitra, protože prý "nenávidí muslimy".

Do konce loňského roku se do Velké Británie přistěhovalo přes 600 tisíc nových imigrantů. Podle statistik je v současnosti v zemi 750 tisíc lidí, kteří buď anglicky vůbec nerozumí nebo jen s obtížemi.

Konzervativci přišli před volbami s návrhem, aby všem těm, kteří nemají zájem o výuku angličtiny, byly kráceny sociální dávky. Především se uvažuje o příspěvku na bydlení a omezení některých zdravotních výhod.

Ministryně vnitra Theresa May v pondělí prohlásila pro The Telegraph, že že "cizinci žijící v Británii by měli respektovat hodnoty a dědictví země, včetně jazyka".

Theresa May je v hledáčku islámských radikálů, kteří netají svojí nenávist vůči současné ministryni a vyzývají přes Twitter svoje bojovníky ve Velké Británii, aby ji zabili. Na nově zřízeném účtu Twitteru sdělují, co všechno provedou jí a dalším členům vlády: 

"Theresa May a pes David Cameron jsou nepřáteli islámu a vyzýváme kždého muslima, aby je pronásledoval a zabil"
"Theresa May je zlá čarodějnice, měla by být ulovena a přejeta autem, aby už konečně držela hubu za její slova proti islámu"
"Theresa May je zodpovědná za to, že je mnoho muslimů za mřížemi, měli bychom tu krávu chytit a za kravatu jí táhnout za autem přes celý Londýn", atd.

Zdroj: telegraph.co.uk, sputniknews.com

Psali jsme také:

Megalomanie Evropské unie může vést k sebezničení 

Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace