Britská policie evakuovala divadlo ve středním Londýně kvůli bezpečnostní hrozbě

Britská policie evakuovala divadlo ve středním Londýně kvůli bezpečnostní hrozbě
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
27 / 05 / 2017, 17:30

Londýnské divadlo The Old Vic bylo evakuováno kvůli nespecifikované bezpečnostní hrozbě. Okolí divadla policie uzavřela. Podle serveru RT byla policie kontaktována odpoledne s tím, že divadlu hrozí blíže neurčená bezpečnostní hrozba. Velká Británie sice snížila stupeň ohrožení z kritického na závažný, ale země je po teroristickém útoku v Manchesteru, při němž zemřelo 22 lidí, nadále v pohotovosti.

/AKTUALIZOVÁNO/ Policie zajistila oblast kolem divadla The Old Vick ve středním Londýně vůli blíže neurčené bezpečnostní hrozbě. Podle serveru RT se mělo jednat o podezřelý balíček v divadle. Tato informace se však nakonec nepotvrdila a podle policie celý incident nepředstavoval reálnou hrozbu, jak se ještě odpoledne domnívala.

 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.