Britská policie zatkla v Birminghamu podezřelého muže ozbrojeného nožem

Britská policie zatkla v Birminghamu podezřelého muže ozbrojeného nožem
Popisek: policie
15 / 09 / 2017, 15:45

Policie zneškodnila kolem taserem a poté zatkla podezřelého muže v centru Birminghamu. Zatčený muž byl ozbrojen nožem. Zatím se neví, zda má zatčení souvislost s dopolední explozí v londýnské stanici metra. Incident se odehrál blízko železniční stanice New Street kolem druhé hodiny odpoledne. Policie zatím neuvedla, zda chtěl muž útočit na kolemjdoucí.

/AKTUALIZOVÁNO/ U železniční stanice v Birminghamu  se v odpoledních pohyboval podezřelý muž ozbrojený nožem. Po zalarmování policie byl muž zneškodněn taserem. Podle policie se však nejednalo o incident, který by měl souvislost s terorismem, respektive s událostmi z londýnského metra, kde dopoledne došlo v jedné ze stanic k explozi.

 

 

psali jsme: Živě: Londýnské metro ochromila exploze. Na místě je několik zraněných. Podle policie se jednalo o teroristický útok

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace