Britskou rodinu na španělské Ibize přepadli a okradli Senegalci

Britskou rodinu na španělské Ibize přepadli a okradli Senegalci
22 / 09 / 2016, 17:15

52 letý otec se dvěma syny (25 ) byli ve čtvrti West End ve městě San Antonio v ranních hodinách napadeni gangem Afričanů s noži a rozbitými skleněnými lahvemi. Jedné ze svých obětí strhli řetízek a zlatý prsten.

Hned po loupeži se na ulici strhla rvačka, vzduchem létaly židle, jednoho z turistů bodli útočníci do krku, dalšímu rozbili o hlavu skleněnou láhev. Kvůli bodným i sečným zraněním museli být převezeni do nemocnice, ale nešlo o zranění ohrožující život. Nepříliš kvalitní záběry z celé rvačky se objevily i na internetu a anonymně byly zaslány místní policii. Ta už útočníky identifikovala, jsou to Senegalci ve věku 37 a 42 let. Oba už byli obviněni.

Zdroj: eurozpravy.czdailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace