Bruselská čtvrť Molenbeek evakuována poté, co policisté stříleli na auto napěchované výbušninami

Bruselská čtvrť Molenbeek evakuována poté, co policisté stříleli na auto napěchované výbušninami
08 / 08 / 2017, 18:15

Policisté v problematické bruselské čtvrti Molenbeek několikrát vystřelili na auto, které pronásledovali, a v němž měly být výbušniny. Čtvrť byla posléze evakuována. Podezřelého řidiče policisté zatkli, informoval server rt.com. Sám řidič potvrdil policistům, že v autě výbušniny měl.

/AKTUALIZOVÁNO/ Incident se stal v problematické čtvrti Molenbeek, která je známá jako ,,líheň" muslimských radikálů. Podle serveru RT policisté několikrát vystřelili na podezřelý vůz, v němž se měly nacházet výbušniny. Při incicentu nebyl nikdo zraněn. Poté, co policisté auto zastavili, tak jim řidič sám potvrdil, že býbušniny skutečně v autě měl. Na místo pak dorazil zvláštní pyrotechnický tým.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.