Brutální skupinové znásilnění vysílali živě přes Facebook

Brutální skupinové znásilnění vysílali živě přes Facebook
Autor fotografie: Pixabay.com/cs|Popisek: útok
24 / 01 / 2017, 07:00

Švédské univerzitní město Uppsala šokoval případ hromadného znásilnění.

Tři mladíci ve věku 19 - 25 let hromadně znásilnili v jednom bytě ženu. Svůj čin vysílali živě přes Facebook na stránkách, která má několik tisíc členů.

Na znásilnění upozornila žena, která video na sociální síti viděla a zalarmovala policii. Tato svědkyně řekla listu Expressen, že jeden z trojice mužů na videu nejprve z ženy strhal oblečení a pak ji znásilnil. Druhý muž měl v ruce držet zbraň.

Policie potvrdila, že všechny tři muže i ženu objevila v jednom bytě. Mladíky pak na místě zatkla. Video podle úřadů už zhlédlo mnoho lidí. Podle státní televize SVT muži filmovali i v době příjezdu policie. 

 

psali jsme:

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

 

Zdroj: theguardian.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.