Bude policie v Dubai používat SUV od Rolls-Royce?

Bude policie v Dubai používat SUV od Rolls-Royce?
Autor: Rolls-Royce|Popisek: Mula na bázi RR Phantom
09 / 04 / 2015, 15:45

Slavná britská automobilka pracuje na projektu SUV s pracovním názvem Cullinan.

Práci na voze oznámila automobilka 18. února letošního roku a nyní je již možné na cestách v Anglii potkat testovací mulu na zkráceném podvozku vozidla Phantom Series III. Ta slouží k vývoji pohonu všech čtyř kol a systému odpružení, který zajistí charakteristické vlastnosti vozů Rolls-Royce i mimo asfaltované cesty.

Projekt Cullinan

I proto tato mula stráví stejný čas testováním na silnici jako testováním off-road.

Projekt Cullinan

Testováním upravené limuzíny hledají inženýři firmy i nejvhodnější umístění těžiště budoucího SUV.
Vůz bude mít zcela jistě úspěch ve státech okolo Perského zálivu, který je různými speciály posednutý. Psali jsme na příklad o: Mercedes G63 AMG 6x6 v rukách Hammonda z Top Gear nebo Mercedes-Benz G 500 4x4 pro Ženevu.

Zdroj: Rolls-Royce

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace