Budúcnosť lietadiel Boeing ? 3D tlačiarne dokážu vytvoriť lacnejšie a kvalitnejšie varianty krídiel pre lietadlá

Budúcnosť lietadiel Boeing ? 3D tlačiarne dokážu vytvoriť lacnejšie a kvalitnejšie varianty krídiel pre lietadlá
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: Ilustračný obrázok
16 / 03 / 2017, 07:00

Dokážu 3D tlačiarne zmeniť svet ? Zatiaľ to vyzerá tak, že rozhodne áno.

Nedávno sme písali o možnom bývaní budúcnosti- 3D tlačiarne dokážu za krátky čas vytlačiť menší Bungalov. Dnes vám prinášame video, na ktorom môžte vidieť, ako za približne 30 hodín, dokáže 3D tlačiareň vytlačiť časť krídla pre lietadlá Boeing.

Táto časť Boeingu, bola vytlačená v Oak Ridge National Lab. Predbežné testy ukazujú, že 3D tlač jednotlivých častí lietadlá je lacnejšia, jednoduchšia a rovnako kvalitná ako doterajšie spôsoby vyrábania.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace