Byli jsme na místě: video od uzavřeného Lochkovského tunelu

Byli jsme na místě: video od uzavřeného Lochkovského tunelu
16 / 07 / 2018, 22:00

Na vlastní oči před uzavřeným Lochkovským tunelem. Dnes přibližně v 18:25 došlo k nehodě dvou kamiónů, kdy jeden z řidičů musel být vyproštěn z poškozeného vozu.

K nehodě jsme se dostali několik minut po havárii okolo 18:30 jako téměř poslední auto, které projelo Pražským okruhem. Auta za námi už policie stihla odklonit. 

Do tunelu zamířilo několik hasičských vozů a sanitek, na místě zasahovalo i několik policejních vozů. V 18:45 se na scéně objevil poprvé vrtulník leteckých záchranářů. Mezitím probíhaly v tunelu vyprošťovací a záchranné práce. Zraněný třiatřicetiletý řidič v umělém spánku byl v 19:33 letecky odvezen do Ústřední vojenské nemocnice se zraněním hlavy. Podle informací od pražských záchranářů, byl zaklíněn v kabině mezi návěsem a stěnou tunelu.

Kvůli záchranným pracem byl zastaven provoz i směrem k dálnici D1.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte ví

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace