Exmuslim varuje před "muslimskou imigrací"

Exmuslim varuje před &quote;muslimskou imigrací&quote;
17 / 09 / 2016, 19:00

Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu.

 

Rozhovor s jedním z nejznámějších světových exmuslimů a odpůrců a znalců islámu Ali Sina, který zveřejnil 13. září server ParlamentníListy.cz.

Jaký je váš názor na současnou imigrační krizi v Evropě?

Imigrace je pro muslimy prvním krokem k dobytí území. To je způsob, jak Mohamed dobyl město Jathrib a přejmenoval ho na Madinat al Nabi (Město Proroka – Medína). Toto je způsob, jak muslimové dobyli většinu jihoasijských měst. Přicházejí jako uprchlíci a požadují, abys změnil svůj způsob života a aby ses jim přizpůsobil. Jejich požadavky se časem obrátí v násilí a postupně ztratíš všechnu svou svobodu. Staneš se druhořadým občanem ve své vlastní zemi. Muslimové nechtějí, abys přestoupil na islám. Oni chtějí být tvými pány. Chtějí, abys pro ně pracoval a živil je zadarmo. Zabijí tě pouze v případě, pokud odmítneš pro ně otročit a přestaneš platit džizju (daň z hlavy, kterou muslimové vybírají od porobeného obyvatelstva).

IS nutí syrské křesťany podepsat potupné smlouvy: "Jste druhořadí občané, nesmíte se veřejně modlit, nesmíte se bránit. Tak to stojí v Koránu!"  

Proč podle vás elity Evropské unie podporují muslimskou imigraci? Je to záměrné, nebo je to naivita?

Obojí. Někteří lidé si doopravdy myslí, že vše, co potřebují vědět, se naučili ve školce, a pořád mají mentalitu školky. Domnívají se, že k tomu, aby byl na světě mír stačí vzít se za ruce a zpívat Kumbaya nebo We Are the World – lišící se jen v tom, zda věří, či nevěří v Boha.

Realita je nicméně mnohem složitější. Nemůžeme doufat v mír jednoduše tím, že zameteme špínu pod koberec a budeme předstírat, že tam není. Mír není dosažitelný bez spravedlnosti. Spravedlnost není možná bez pravdy. Pravda je nepřístupná bez svobody slova. A svoboda slova znamená svobodu urazit. Pokud vše, co ti je dovoleno říct, jsou věci, které mě neuráží, nemáš svobodu slova. Pravda se může zažehnout pouze, pokud protikladné ideje se střetávají. Pokud nemáš svobodu říct svůj názor, nelze znát pravdu. Bez pravdy spravedlnost nemůže být vykonána a bez spravedlnosti mír zůstane prchavý navždy.

Muslimové nemohou tolerovat kritiku své víry. Chtějí všude zavést zákony zakazující „rouhání“. Existují zde ti, kteří je podporují. Evropané jsou soudně stíháni a posíláni do vězení za to, že hovoří proti islámu. To je šílenství. Nestoudné pošlapání lidských práv. Tito politici a soudci, kteří prodávají vaši svobodu, aby usmířili muslimy, jsou zrádci. Musí být přivedeni k vykonání spravedlnosti a žalováni za velezradu. Zrazují svou zemi, ačkoli byli zvoleni proto, aby ji bránili. Někteří jsou zrádci a někteří jsou naivní, ale výsledek je stejný –  porobení a otročení muslimům. Ti, kteří to chápou, to nesmějí nechat dopustit.

Bývalý muslim promluvil: Svobodní lidé, spojte se proti islámu!

Neobáváte se, že budete obviněn z rasismu a podobně?

Jsem Peršan. Nemohu být obviněn z rasismu proti své vlastní rase. Myslím si, že rasismus je vrchol stupidity. Musíme zastavit islám. Islám není rasa. Měli bychom přivítat křesťany, židy, Jezídy, zoroastriánce, bahaisty a ateisty z Blízkého východu, ale měli bychom zahradit cestu muslimům a ty, kteří zde jsou, poslat zpátky. Nepřítelem nejsou lidé z Blízkého východu, ale nepřítelem je islám.

Co si myslíte o politicích jako Marine Le Penová, Geert Wilders, Norbert Hofer či Viktor Orbán? Znamenají naději pro Evropu?

Podporuji jakéhokoli politika, který chápe hrozbu islámu a chce islám zastavit. Je faktem, že jak stále více muslimů vstupuje do Evropy a přináší s sebou krutost, znásilňování, mrzačení, chaos a nepokoje, tak i více Evropanů se probouzí a uvědomuje si ohrožení. Budou volit nacionalistické vlády a lidé budou rádi akceptovat plán na deportaci muslimů. Čili ano, naděje tu je.

"Buď vyhladíte islám, nebo islám vyhladí vás," tvrdí světově známý exmuslim

Celý rozhovor naleznete zde


 

Exkluzivně: Rozhovor s Dr. Salmanem Hasanem, který pomáhá křesťanským uprchlíkům před zvěrstvy islámistů. Jaký je jeho názor na islám? Je umírněný a mírumilovný? Je možné uprchlíky integrovat do evropské společnosti? Co zažívají křesťané na Blízkém východě?

"Potřebujeme muslimského Martina Luthera, který položí správné otázky, spustí islámskou reformaci. Člověka, který odloží do karantéry všechny zmínky o podrobování, násilí, nenávisti a odporu a změní tak Alláhovo náboženství na něco, co ukončí koloběh násilí a smrti a dá muslimům a všem ostatním život. Dokud se takový reformátor nenarodí, islámský svět bude dále prolévat krev vlastní i krev jiných do krvavých bažin, ohně a slzí, označovaných jako Islámský stát, jehož metody jsou vytaženy do dnešního celého světa z hlubin sedmého století." To jsou slova Mordechaje Kedara, který je expertem na Blízký východ, profesorem na katedře arabštiny Bar-Ilanovy univerzity a vědeckým pracovníkem Beginova-Sadatova centra pro strategická studia.

Tagy článku