Canon na veletrhu IFSEC London

Canon na veletrhu IFSEC London
16 / 06 / 2014, 08:26

Canon Europe představí na letošním veletrhu IFSEC International svoji řadu síťových bezpečnostních kamer, a to včetně nejnovější série VB-S vysoce kompaktních kamer s rozlišením Full HD. Veletrh se koná ve dnech 17. až 19. června 2014 v londýnském konferenčním centru ExCel a Canon najdete na stánku F500.

 

Novou sérii VB-S vysoce kompaktních síťových kamer s rozlišením Full HD a vestavěnou analýzou obsahu videa představila společnost Canon na podzim loňského roku. Doplnila tak své dvě dosavadní řady kamer – sérii M, kam patří megapixelové kamery, a sérii H, která zahrnuje kamery s rozlišením Full HD. Nové kamery jsou určené pro vnitřní použití, především pro situace, které vyžadují utajené sledování specifických oblastí a předmětů. Uplatnění tyto kamery najdou především v maloobchodě, školících organizacích a obchodních firmách.

“Veletrh IFSEC International je nejen skvělou příležitostí, jak předvést naše nejnovější síťové kamery. Umožňuje nám setkat se se špičkovými odborníky z oblasti bezpečnosti a ledasco se od nich naučit,“ říká Julian Rutland, ředitel pro plánování a strategii společnosti Canon Europe. „Tato událost je vynikající platformou pro komunikaci s potenciálními i existujícími partnery a systémovými integrátory. A my tak můžeme lépe porozumět tomu, jak naše technologie pomáhají řešit problémy zákazníků těchto společností.“

Přednosti svých integrovaných řešení budou na stánku společnosti Canon prezentovat také účastníci partnerského programu Canon Solutions Partners, konkrétně firmy Nedap, NETAVIS a Wavestore. Společnost Nedap návštěvníkům veletrhu představí své pokročilé řešení pro správu bezpečnosti a NETAVIS všechny zájemce seznámí se svým business intelligence řešením pro maloobchod. Obě tyto společnosti se přitom zaměří na výhody nejnovějších síťových bezpečnostních kamer značky Canon. Návštěvníci veletrhu se mohou těšit i na předvedení přesnosti špičkových kamer této značky, které ve svém systému rozpoznávání obličeje využívá společnost Wavestore. Zástupci Wavestore budou mimo jiné demonstrovat i to, jak lze uživatele upozornit na zjištění předem definovaných obličejů.

Na konferenci vystoupí i zástupci významného zákazníka společnosti Canon, Britské knihovny. Odborníci z národní knihovny Velké Británie budou prezentovat své zkušenosti s využitím síťových bezpečnostních kamer značky Canon k ochraně své neocenitelné sbírky knih a rukopisů a zaměří se i na přínosy rozlišení Full HD.
 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.