Čekali byste to tam? Tacticoolna otestovala "hroší" tašku pro extrémně skryté nošení

Čekali byste to tam? Tacticoolna otestovala &quote;hroší&quote; tašku pro extrémně skryté nošení
18 / 04 / 2017, 09:45

k čemu všemu může sloužit tato infantilní taška? Asi byste ji čekali na přezrálé puberťačce nebo na dámě, která si myslí, že vyhraje svůj boj s věkem. Málokdo by ji ale čekal na pistolnici.

 Pistolové pouzdro hroch je určeno pro skryté nošení či uložení krátké zbraně. Díky 5cm měkké výplně na něm není obsah vnitřní kapsy z žádného úhlu patrný. Pouzdro je použitelné jako polštář, ale díky svému pevnostnímu uchu ho můžete použít i jako kabelu pro přenášení zbraně. Konstrukce ucha a zipu vrchního vstupu je určena pro rychlé tasení především u střelců se silnou pravou rukou.

Vnitřní část pouzdra je opatřena panelem suchého zipu, na který je možné upnout libovolný organizér. Materiál použitý na pouzdro je nehořlavý a vykazuje dlouhou životnost v otěru. Obsah pouzdra umožňuje pohodlně uložit veškeré standardní služební pistole. Pouzdra jsou šitá v omezených sériích v Čechách. Více informací na www.o-tt.com

  

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace