Cenzúra v CNN ? Pri kritizovaní Clintonovej nastal náhly výpadok priameho prenosu

Cenzúra v CNN ? Pri kritizovaní Clintonovej nastal náhly výpadok priameho prenosu
Autor fotografie: Screenshot/Youtubea
23 / 10 / 2016, 14:00

Cenzúra v televíznej stanici CNN? Počas diskusie o prezidentských voľbách nastal náhly výpadok signálu.

Diskusia bola prerušená krátko po tom, čo kongresman Republikánskej strany Chris Collins začal rozprávať o prezidentskej kandidátke Hillary Clintonovej, že klame.

Collinsa sa spýtal redaktor, ako by mohol Trump zvítazit v debatách. Kongresmen ihned začal rozprávat o informáciach z Wikileaks. Podla neho je Clintonová klamárka.

Chris Colins , v priamom prenose nestihol svoj názor  dopovedať.

“Dve tretiny obyvateľov, alebo aj viac, vie, že Hillary Clintonová je klamárka, nedá sa jej veriť. Dve strany jej osobnosti ukazuje WikiLeaks, ona hovorí jedno a … ”, následne bol priamy prenos prerušený.

Zarážajúce však je, že pri pokračovaní priameho prenosu, redaktor diskutoval s druhým účastníkom diskusie, a kongresman Collins, svoj názor v priamom prenose teda nemohol dopovedať.

VIDEO:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace