Černoch na letáku v Lidlu? Řešme podstatnější věci

Černoch na letáku v Lidlu? Řešme podstatnější věci
Autor: Flickr.com|Popisek: Lidl
09 / 01 / 2017, 12:00

KOMENTÁŘ

Obrovské, možná až hysterické pozdvižení způsobil v diskusních fórech a na sociálních sítích černošský model na jednom z mnoha letáků obchodního řetězce Lidl. Zcela zbytečně.

To, kdo je na letáku, si určuje především řetězec sám, a pokud vyobrazením neporušuje zákony a jiné normy, tak si tam může mít koho chce. Je to jen jeho právo. Stejně tak nevidím problém, proč by asijská prodejna nemohla mít na svém letáku bělocha či africký supermarket na svých propagačních materiálech například Asiata. V tomto případě to není žádná multi kulti propaganda.

To bychom museli vyhodit z Novy jejího populárního černošského hlasatele nebo nejmenovaného Vietnamce z nejmenovaného seriálu z gastronomického prostředí na Primě. A tak dále. Multi kulti je opravdu něco úplně jiného. Pojďme se raději zabývat podstatnějšími věcmi, které svět opravdu trápí, a ne zbytečnostmi.

 

psali jsme: 

Černoch jako model? Lidl to na facebooku pěkně schytal

Víme první: Černoch dorazil i do polského Lidlu, Slovensko nasadilo mulatku

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace