Černoch se objevil na semináři ODS o migraci: Přestoupil jsem, chci pracovat politicky dál

Černoch se objevil na semináři ODS o migraci: Přestoupil jsem, chci pracovat politicky dál
11 / 06 / 2018, 14:00

Bývalý předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch ohlásil comeback do politiky, a to tak, že se rovnou zúčastnil sněmovního semináře svého stranického kolegy z ODS poslance Jana Skopečka.

„ Ano, je to pravda, jsem nyní členem ODS ve Středočeském kraji,“ potvrdil pro SM Černoch spekulace o přestupu. Jeho domovskou buňkou jsou Hostivice. Černoch si vybral seminář s názvem Dublin IV, protože je mu prý tematicky blízký. „ Schválení Dublin IV, případně jakéhokoli jiného relokačního mechanismu by mělo pro ČR dalekosáhlé důsledky. Doufám, že k tomu nedojde a podle posledních zpráv se zdá, že I kancléřka Merkelová přišla k rozumu,“ narážel Černoch na víkendové vyjádření Angely Merkel, v němž uvedla, že návrh kvót na přerozdělení uprchlíků udělaly v EU mnoho zla.

psali jsme: Zahradil: Dublin IV stojí za konflikt, v EU už neprosadíme nic. Nadějí je V4 plus 1

Černoch ale není jediným politikem, který změnil stranický dres. „Přestupní termín“ stihla i senátorka Iva Syková ČSSD, která nově bude pracovat v hnutí ANO, ale třeba i bývalý ministr dopravy za VV Pavel Dobeš, toho času působící v hnutí STAN.

 

autor: Jan Blažek

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.