CES 2020: Kde technologie mění byznys

CES 2020: Kde technologie mění byznys
16 / 12 / 2019, 07:30

CES® 2020 - největší a nejvýznamnější technologická událost na světě představí ty nejdůležitější inovace a technologie - od AI po 5G, technologii vozidel, AR/VR, robotiku a mnoho dalšího. Účast 61 % společností Fortune Global Brands na CES 2020 poukazuje na transformaci všech průmyslových odvětví a na skutečnost, že každá společnost je nyní technologickou společností. CES 2020, který pořádá Sdružení spotřebitelských technologií (CTA)®, proběhne 7. - 10. ledna v Las Vegas v Nevadě.

„Společnosti ve všech hlavních průmyslových odvětvích využívají technologie k transformaci svého podnikání. CES 2020 bude globální platformou pro představení těch posledních inovací ve všech odvětvích,“ řekla Karen Chupka, EVP, CES. "Veletrh bude představovat všechny aspekty globálního podnikání, kde mohou účastníci čekat i neočekávané."

S více než 170 000 účastníky, 4 500 vystavovateli a více než 1100 přednášejícími se z tradičního technologického veletrhu stala celosvětová událost pro všechna průmyslová odvětví.

Kategorie produktů

• CES začal v roce 1967 se 110 vystavovateli představovat kapesní rádia a televizory s integrovanými obvody.

• CES 2020 představí inovace od více než 4 500 společností napříč 30 kategoriemi produktů, včetně netradičních technologických společností, jakými jsou Bell, BMW, Bosch, Doosan, Daimler, Ford, John Deere, Impossible Foods, Toyota, Turner a WWE a od předních společnosti z oblasti spotřebitelských produktů, jakými jsou Proctor & Gamble a Johnson & Johnson.

 CES Marketplaces zdůrazní dopad technologií na konkrétní průmyslová odvětví, včetně nvé oblasti cestování a turistický ruch a zaměření se i na digitální zdraví, sportovní technologie, chytrá města a odolnost / připravenost.

Návštěvníci

• CES je místo globálního obchodu. Účastníci veletrhu uspořádají v průměru 33 schůzek, což ušetří vedoucím pracovníkům odhadem 3,4 miliardy kilometrů služebních cest.

• Účast vedoucích pracovníků se od roku 2008 zvýšila o více než 100%, s více než 79 000 vedoucími pracovníky na CES 2019.

• CES je místo, kde se značky prezentují, budují vztahy a vytvářejí partnerství. Asi 48% účastníků plánuje na CES uskutečnit nákup nebo vytvořit strategické partnerství.

Řečníci

• CES je vynikající příležitost prezentace pro vrcholové manažery již celá desetiletí.

• CES 2020 nabídne přednášky představitelů ze všech průmyslových odvětví, včetně Eda Bastaina z Delta Air Lines; Ola Källeniuse z Daimleru; Meg Whitmanové a Jeffery Katzenberga z Quibi; Linda Yaccarino z NBC Universal a Hyun-Suk Kim ze společnosti Samsung. 

CES Conference Program připravil více než 300 přednášek představujících špičkové manažery z AARP, American Express Travel, Avis, Pinterest, NFL, Discovery, Lenovo Research, Samsung, SoftBank Robotics, TCL a United Healthcare.

CES 2020, globální setkání inovací, které pořádá CTA, proběhne od 7. do 10. ledna v Las Vegas v Nevadě a představí poslední technologické novinky napříč odvětvími. Představí se 5G, umělá inteligence nebo rozšířená a virtuální realita, inteligentní domy, inteligentní města, vozidla, digitální zdraví a další. Přední představitelé odvětví a vycházející hvězdy se spojí, aby se stali průkopníky budoucích inovací, které povedou neustále se vyvíjející technologický průmysl.

 Aktualizace CES: CES.tech

 CES 2020 registrace: register

O CES:

CES® je největší a nejvlivnější technologická událost na světě. Na CES se setkávají a obchodují s novými partnery největší světové společnosti. CES, který vlastní a pořádá Sdružení spotřebitelských technologií (CTA) ®, představuje všechny oblasti technologického sektoru. Více se dozvíte na at CES.tech a sociálních sítích CES at CES.tech

Sdružení spotřebních technologií:

CTA® je největší obchodní sdružení technologického sektoru v Severní Americe. Naši členové jsou předními světovými inovátory - od startupů po globální značky - pomáhají podporovat více než 18 milionů amerických pracovních míst. CTA vlastní a pořáda CES® - největší a nejvlivnější technologickou událost na světě. Najděte nás na CTA.tech. Sledujte nás @CTAtech.


Nadcházející akce

5.leden, 2020 – Las Vegas, NV

5.-6. leden, 2020 – Las Vegas, NV

7.-10. 2020 – Las Vegas, NV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace