Českí bezdomovci žijúci v Nemecku: V Česku je policajný štát

Českí bezdomovci žijúci v Nemecku: V Česku je policajný štát
Autor: Screenshot
15 / 10 / 2016, 12:30

Server Dailymotion pridal video od Lapravda.ch. Redaktor robil rozhovor s dvomi českými bezdomovcami, žijúcimi v Nemecku.

Redaktor sa bezdomovcov spýtal, čo ich doviedlo k tomu, aby žili pouličným životom v Nemecku.

,,Kamaráti a policajný štát v Česku,'' vyhlásil jeden z Čechov, a následne dodal že v Nemecku tu je trošku inak, namiesto buzerácie im niektorý policajti dajú peniaze.

Život v Nemecku si nevedia vynachváliť, tvrdo sa však vyjadrili k politike Merkelovej, podla nich sa utečenci ktorý sa dostanú do Nemecka, majú ako v raji.

,,Ja som biely, hej? Prečo ja nemám také právomoci, ako má napríklad černoch zo Sýrie? Oni sem prídu, dostanú všetko, dostanú ubytovanie, dostanú peniaze od štátu a ešte tu robia problémy,'' vyhlásil jeden z Čechov.

Zdroj: DailyMotion.com


Entretien avec des SDF tcheques a Hambourg... by LaPravdaCH

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace