Chcete být úspěšní? Studujte MBA, MPA a LL.M. pro manažery i pro státní správu na EUROPEAN INSTITUTE. Získejte tablet, VIP vstupenky do Semaforu a romantický pobyt na státním zámku Sychrov

Chcete být úspěšní? Studujte MBA, MPA a LL.M. pro manažery i pro státní správu na EUROPEAN INSTITUTE. Získejte tablet, VIP vstupenky do Semaforu a romantický pobyt na státním zámku Sychrov
10 / 04 / 2018, 07:00

Manažeři soukromých společností ale i ministři, starostové a pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration) a LL.M. (Master of Laws).

Jedná se o zahraniční studijní programy, které jsou zaměřé na praxi. V ČR se však na ně nevztahuje zákon o vysokých školách, takže nejsou akreditovány MŠMT. EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION mimo mezinárodní spolupráce s Intitucemi z UK, Izraele, Kanady, Ruska a dalších státu mimo EU, spolupracuje také s předními univerzitami v rámci ČR, SR, Polska a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES - International Education Society London.

Studijní programy na EUROPEAN INSTITUTE poskytují jak teoretické vzdělání v disciplínách managementu, tak zvládnutí nezbytných praktických manažerských dovedností, jakými jsou například řešení problémů, rozhodování a komunikace. Pokud chcete být úspěšní, už dávno nevydržíte s vědomostmi nabytými na vysoké škole až do svého důchodu. Manažeři se musí vzdělávat po celý život, zvyšovat si svou kvalifikaci a sledovat nové trendy. Naší studenti získají mimo vzdělání také tablet, VIP vstupenky do divadla Semafor a budou v losování o romantický pobyt na státním zámku Sychrov.

reklama Eurepean Institute

V posledních letech se vyprofilovalo několik oborů s odbornými specializacemi, které kladou důraz na management v konkrétní oblasti, například krizový a bezpečnostní management, Management ve veřejné správě, Management zdravotnictví, Finanční management a Business Management.

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila pobočku i na Slovensku a v roce 2018 spustí další novou pobočku i mimo EU v srbském Bělehradě.Kromě vzdělávacích aktivit se dlouhodobě a výrazně věnuje i charitativním projektům, podpoře společenských a sportovních akcí jako například podpoře nadací Pomozte dětem NROS a ČT, nadaci Archa Chantal založenou paní Chantal Poullain, Krása pomoci Miss World Taťány Gregor Kuchařové a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které proběhnou ve Španělském sále Pražského hradu, Českého plesu v Obecním domě, aktuálně sponzorství European Women’s Individual Chess Championship 2018 ve Vysokých Tatrách, a dne 28.10.2018 organizací tradiční oslavy státního svátku vzniku 1. Československé republiky, kde si ke 100. výročí pro své klienty, partnery a sympatizanty připravil exkluzivní program – V. ročník mezinárodní konference, slavnostní promoce, plétní akt u hrobu prezidenta T. G. Masaryka, šachovú simultanní partii s velmistry v Muzeu TGM a v 19:18hod. slavnostní program v podobě legendárního představení „Kdyby tisíc klarinetů“ v hlavních rolích s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou v divadle Semafor.

Zdroj: //www.european-institute.cz/

 

Fotogalerie

European Institue - ples

predani

trebbia

 Trebbia2

NRSN

český lev

Oslava čr

Oslava čr 2

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace