Chcete cestovat 20 000 mil pod mořem jako kapitán Nemo?

Chcete cestovat 20 000 mil pod mořem jako kapitán Nemo?
Autor fotografie: Migaloo Private Submersible Yachts|Popisek: Luxusní ponorka firmy Migaloo
01 / 06 / 2016, 09:00

Jste miliardář, a nebaví vás už soukromá letadla a váš Rolls Royce? Pak je tu nová hračka společnosti Migaloo Private Submersible Yachts, která z vás udělá kapitána Nema se vším luxusem a schopností se potopit do 240 metrů.

Společnost navrhla luxusní ponorky (jachty schopné ponoru) o velikostech 72 - 283 metrů, kdy u zobrazeného modelu umožňuje široká paluba umístění nezbytného baru, bazénu se sladkou vodu, nebo helipadu.

Majitel společnosti Gumpold ke svému projektu říká: "Soukromé jachty schopné ponoru jsou velkou evolucí a posouvají klasický jachting na zcela novou úroveň. Přemýšleli jsme nad něčím skutečně novým."

 Pro ilustraci - vojenská ponorka třídy Ohio měří pouhých 170 metrů a stojí asi 2,3 miliardy dolarů...

Zdroj: Migaloo 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace