Chcete zabít rybičku? Stačí odvahu, sílu a správnou paličku!

Chcete zabít rybičku? Stačí odvahu, sílu a správnou paličku!
Autor fotografie: Security magazín|Popisek: zabíjení kapra
22 / 12 / 2017, 17:30

Umíte si představit Vánoce bez kapra? My ne. Při štědrovečerní večeři nechybí skoro v žádné domácnosti. Proto jsme se rozhodli navštívit profesionální rybáře a dozvědět se, jak se správně vypořádat s takovým kaprem.

Nejdůležitější je sebrat odvahu, nešetřit silou a rázně ho praštit vhodným tupým nástrojem do hlavy v oblasti nad očima. Tím se omráčí a můžete vytasit nůž. Za žábrami přetnete žaberní oblouky, takže ryba vykrvácí a máte jistotu, že je opravdu mrtvá. Názorně to rybář ukazuje na videu.

Pokud jste stále nervózní a u vás doma se nenajde nikdo, kdo by se ujal této špinavé práce, nechte si kapra raději zabít od zkušených prodejců. Vaše žena určitě ocení, že nebude mít zakrvácený celý byt.

 

Zdroj: youtube.com

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace