Chmurné dny Donalda Trumpa: Konec v úřadu a poté ještě rozvod? Bývalá poradkyně promluvila

Chmurné dny Donalda Trumpa: Konec v úřadu a poté ještě rozvod? Bývalá poradkyně promluvila
Popisek: Donald Trump
09 / 11 / 2020, 09:45

Donald Trump neobhájil prezidentské křeslo a nyní se možná ještě schyluje k rozvodu s jeho manželkou Melanií. Alespoň to naznačuje exporadkyně Omarosa Manigault Newmanová. Informaci přinesly deníky Daily Mail a The Independent.

Ztratil Bílý dům, ztratí i svou ženu? Donald Trump nezažívá zrovna příznivé období. Jeho demokratický vyzývatel Joe Biden vyhrál prezidentské volby a nyní se údajně má schylovat k rozvodu Trumpa s jeho ženou Melanií.

,,Melania počítá každou minutu, až opustí (Trump) svůj úřad, aby se mohla rozvést," řekla v neděli listu Daily Mail bývalá poradkyně v Bílém domě Omarosa Manigault Newmanová. Podle ní pak Melanie setrvá po boku manžela do ledna 2021, kdy dojde ke střídání ,,prezidentských stráží", aby Trumpa ušetřila ,,největšího ponížení", jestliže by jej opustila dříve, tedy ještě v úřadě. Trump by pak hledal cesty, jak by ji mohl potrestat, dodává Newmanová.

Slova Newmanové pak měla potvrdit i bývalá poradkyně první dámy Stephanie Wolkoffová, podle níž mají manželé v Bílém domě oddělené ložnice a Melania již domlouvá porozvodovou dohodu.

Pokud by se informace britských deníků potvrdily, znamenalo by to konec 15letého manželství, které prošlo řadou krizí a bylo poznamenáno řadou údajných nevěr dosluhujícího amerického prezidenta. Ten vždy tvrdil, že se nikdy se svou ženou nehádali a manželství je ,,báječné". Více se zřejmě o dalším osudu bouřlivého manželství dozvíme v lednu 2021, kdy  dosavadní nájemník Bílého domu skončí a vystřídá ho již zmíněný Biden.

 

Zdroj: Daily Mail, The Independent

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace