Chvíle hrůzy italské moderátorky: V přímém přenosu ji napadli agresivní migranti

Chvíle hrůzy italské moderátorky: V přímém přenosu ji napadli agresivní migranti
Autor: flickr.com|Popisek: afričtí migranti
15 / 05 / 2017, 18:00

Moderátorka italské televize Canale 5 Francesca Parisellová byla spolu se štábem napadena africkými migranty během vysílání reportáže z Říma, kde informovala diváky o tom, v jakých prostorech migranti provizorně spí.

Parisellová natáčela mezi africkými migranty, kteří na ni a jejího kameramana posléze zaútočili. Z incidentu si odnesl největší šrámy právě kameraman, jeho zařízení migranti zničili. Moderátor pořadu Porro po incidentu informoval, že „Francesca je v šoku, ale jinak je fyzicky v pořádku."

psali jsme:

Co nám média zamlčela: Agresivní gang 30 migrantů napadl kameny a rachejtlemi švédské policisty

Zdroj: facebook.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace