Chytré domácí alarmy Yale přidávají integraci s domácím osvětlením nebo hlasovým asistentem

Chytré domácí alarmy Yale přidávají integraci s domácím osvětlením nebo hlasovým asistentem
14 / 06 / 2019, 09:00

Inteligentní zabezpečení se stává skutečností. Díky novým alarmům Yale řady Sync můžete kompletně ovládat zabezpečení domácnosti prostřednictvím smartphonu, tabletu, chytrých hodinek nebo hlasové asistentky Amazon Alexa. Můžete tak být připojeni ke své domácnosti, ať se pohybujete kdekoli. Pohodlí alarmových setů Yale Smart Living si užívají domácnosti po celé Evropě. Nejnovější, automaticky monitorovaný Smart Home Alarm Sync komfort ještě zvyšuje. Zajistí ochranu vaší domácnosti bez ohledu na to, jestli jste doma, nebo kdekoli jinde, a díky novým možnostem integrace si jej můžete přizpůsobit přesně tak, jak bezpečí vašeho domova vyžaduje.

Integrace s chytrými světly Philips Hue od společnosti Signify přináší dvojí odstrašující účinek v podobě kombinace světla a zvuku. Odradí potenciální zloděje a majitelům domu poskytuje vizuální ujištění o ochraně jejich domova. Pokud alarm aktivujete, rozsvítí se barevná světla Philips Hue pro potvrzení, že je systém aktivován. V případě vloupání začnou světla červeně blikat.

sync alarm

Stejně důležitá je i integrace s hlasovými asistenty. Těch bude podle údajů Juniper Research v inteligentních domácnostech do konce roku 2023 v provozu zhruba 275 milionů. Integraci alarmů Yale s hlasovou asistenční službou Amazon Alexa umožní jednoduchý příkaz „Alexa, arm my home“. Jednoduché příkazy, jako například „Alexa, arm my home in stay mode“, zabezpečí části vašeho domu či bytu, když půjdete spát, což usnadní každodenní rutinu a zvýší jistotu zabezpečení domova. Pro skutečně propojenou domácnost integruje Sync také další produkty z rodiny Yale Smart Living, jako jsou vnitřní i venkovní kamery, pohybová nebo kouřová čidla nebo chytré zásuvky. Vše lze kompletně řídit prostřednictvím aplikace Yale Home.

Pro majitele domů je výhodou také zvýšení dosahu produktů Sync na 200 metrů, což umožňuje zabezpečit i samostatné objekty, jako jsou garáže nebo zahradní domky. Schopnost geolokace navíc majitele upozorní na základě aktuální polohy mobilního telefonu na jeho polohu mimo domov. Při odchodu z domu tak aplikace pošle upozornění ohledně aktivace alarmu.

Dostupnost a ceny

Sync Alarm Yale lze zakoupit od 15. 7. 2019 u autorizovaných distributorů produktů ASSA ABLOY za cenu od 8 399 Kč včetně DPH.

Více informací o novém produktu Yale Sync Smart Home Alarm i dalších řešeních z rodiny Smart Living najdete na webových stránkách www.yalelock.com.

O společnosti ASSA ABLOY

ASSA ABLOY je přední světový výrobce a dodavatel dveřních systémů. Klademe důraz na bezpečí našich zákazníků a snadné ovládání výrobků. Ve společnosti ASSA ABLOY pracuje více než 48 500 zaměstnanců a roční obrat dosahuje 8,2 miliardy eur.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace