Chytrý zámek Mul-T-Lock® ENTR®. Zbrusu nový přístup k otvírání dveří vašeho domu

Chytrý zámek Mul-T-Lock® ENTR®. Zbrusu nový přístup k otvírání dveří vašeho domu
Autor: Mul-T-Lock® ENTR®
02 / 01 / 2017, 15:45

Do Česka dorazil chytrý zámek Mul-T-Lock® ENTR®, patentovaná technologická novinka, která obrací naruby zvyklosti v zamykání a odemykání vstupních dveří.

Přístup do vašeho domu budete moci jednoduše ovládat pomocí vašeho smartphonu či tabletu. Použít však můžete také nástěnnou čtečku otisku prstů, bezdrátovou klávesnici nebo dálkový ovladač. Montáž zámku s vysokou úrovni zabezpečení se obejde bez větších technických zásahů do původních dveří a je velmi rychlá.

Pohodlné odemykání bez hledání klíčů po kapsách

Mul-T-Lock® ENTR® je inteligentní řešení zamykání. Zatímco cylindrická zámková vložka 4. bezpečnostní třídy zastupuje ještě odolnější mechanickou ochranu proti zlodějům, nejnovější technologie vám sníží míru otravnosti v nejtypičtějších situacích. „I když budete mít v každé ruce těžkou nákupní tašku, odemknete si s minimálním úsilím, aniž byste museli složitě hledat klíče po kapsách a poté ještě tlouct lokty o dveře. Zámek aktivujete vzdáleně ze svého mobilního telefonu třeba ještě během parkování před domem nebo si prostě vyberete jinou z dostupných možnost, jak si otevřít,“ říká odborník na progresivní zámkové systémy Jan Pospíchal.

Snadná montáž bez nutnosti vrtání

Zámek Mul-T-Lock® ENTR® se snadno používá, zacházet se s ním rychle naučí i děti. Ocení jej také senioři, potažmo jejich opatrovatelé, kterým zámek umožní pohodlný přístup do domu bez nutnosti přerozdělování klíčů. „Instalace zámku je jednoduchá, můžete jej namontovat do stávajících dveří bez nutnosti vrtání nebo složitého zapojování, stačí vyměnit starou zámkovou vložku. Toto inovativní řešení se hodí pro většinu typů a velikostí dveří, navíc disponuje i vysokou úrovní mechanického zabezpečení, které odpovídá požadavkům pojišťoven,“ uzavírá Jan Pospíchal.

Vývojáři Mul-T-Lock Company pracovali na vývoji chytrého zámku ENTR čtyři roky. Jejich technologické řešení je na tak vysoké úrovni, že jej převzala celá rodina ASSA ABLOY, světový dodavatel inteligentních řešení a zabezpečení, a nabízí jej zákazníkům pod různými lokálními značkami. 

Parametry chytrého zámku Mul-T-Lock® ENTR®.

  • Bezkontaktní obsluha dveří z obou stran.
  • Možnost automatického zamykání dveří po jejich použití.
  • Vždy a stále funkční mechanická ochrana 4. bezpečnostní třídy.
  • Vhodný pro většinu dveří, zcela univerzální.
  • Jednoduchá administrace (ztracený mobil nebo přívěsek okamžitě zablokujete).
  • Možnost zaslání omezeného přístupu (např. pro návštěvu, řemeslníka přímo na mobil).
  • Vhodné pro všechny uživatele od dětí po seniory.
  • Velmi jednoduchá montáž a správa zařízení, bez nutnosti instalace softwaru či elektrických kabelů.
  • ENTR®  je napájený bateriemi, díky tomu není nutný jiný zdroj elektrického proudu.

O společnosti Mul-T-Lock

Více než čtyři desetiletí je společnost Mul-T-Lock® světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a prodeje produktů pro zamykání s vysokou úrovní zabezpečení a řízení kontroly přístupu pro institucionální, komerční, průmyslové i obytné aplikace. Dbá na nejpřísnější bezpečnostní standardy, které uplatňuje v téměř sedmdesáti zemích a chrání přes 100 milionů uživatelů. Pomocí pokročilých a patentovaných technologií zůstává Mul-T-Lock® na svém trhu vždy o krok napřed. Jako člen skupiny Assa Abloy s více než 20 tisíci autorizovanými servisními středisky nabízí zákazníkům proaktivní a vysokou úroveň zámkových řešení.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace