Čínský den vítězství v panoramatických videích

Čínský den vítězství v panoramatických videích
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Ilustrační obrázek
04 / 09 / 2015, 08:15

Čínský den vítězství, tedy oslava 70. výročí porážky Japonska byla pojata ve velkém stylu. Strana a vláda poručila a došlo k dočasnému uzavření továren v okolí, byla omezena automobilová doprava, aby přehlídku nehyzdil jindy všudypřítomný smog.

Čína demonstrovala rostoucí potenciál své armády, rostoucí ambice Říše středu se projevují i v regionu Jihočínského moře, ze kterého chce udělat svůj rybník bez ohledu na své sousedy.

New China TV přináší unikátní panoramatická videa umožňující si vybrat úhel, pod kterým budete přehlídku sledovat.

Na vojenské přehlídka se představilo 500 kusů pozemní techniky, vše původem z Číny, 80 % z nich bylo veřejnosti představeno poprvé, jako tank typ 99A.

Prolétlo 200 letadel 20 různých typů.

Raketová vojska představila sedm typů raket, včetně jaderných nosičů a proti-lodních raket, o kterých ruští analytici tvrdí, že jsou schopny zlikvidovat americké letadlové lodi.

Pohled na letadla létající přes náměstí Tiananmen.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.