Čínští komunisté se chtěli navzájem zastřelit, jeden funkcionář mrtvý

Čínští komunisté se chtěli navzájem zastřelit, jeden funkcionář mrtvý
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: pistole
07 / 01 / 2017, 12:30

Čínské město Pchan-č’-chua zažilo ve středu velmi rušný den.

Na stranickou konferenci, jíž se zúčastnil starosta města Li Jianqin a sekretář komunistické strany Zhang Yan, vtrhl další vysoce postavený ,,soudruh" Chen Zhongshu, který zahájil otevřenou palbu.

Při ní byl starosta a sekretář zraněni. Oba museli být převezeni do nemocnice, ale jejich zranění je podle serveru Daily Mail neohrožuje na životě.

psali jsme: Ozbrojenec s arzenálem zbraní vtrhl na novoroční večírek, zabil 12 lidí a pak i sebe

Střelec po útoku spáchal sebevraždu. Motiv střelce zatím není známý a vyšetřuje jej policie. Zřejmě se ale jedná o vyřizování osobních účtů.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace