Corbyn varoval, že hrozí brexit bez dohody s EU

Corbyn varoval, že hrozí brexit bez dohody s EU
Popisek: Jeremy Corbyn
27 / 09 / 2017, 17:00

Británii hrozí, že vystoupí z Evropské unie bez toho, aby se s Bruselem dohodla na podmínkách odchodu. Řekl to vůdce britských opozičních labouristů Jeremy Corbyn, podle kterého za to může vnitřní rozhádanost kabinetu premiérky Theresy Mayové.

Tráví více času vyjednáváním mezi sebou," řekl v závěru sjezdu šéf Labouristické strany na adresu členů kabinetu. Podle Corbyna by byla jeho strana schopná uzavřít dobrou dohodu. Kdyby byla u moci, zajistila by prý neomezený přístup na jednotný trh EU.

Corbyn také řekl, že jeho strana se opět stává hlavní politickou silou v zemi a že stojí "na prahu moci". Podle něj jen labouristé jsou s to opět sjednocovat stoupence a odpůrce brexitu.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.