ČR má přijmout 2978 uprchlíků.

ČR má přijmout 2978 uprchlíků.
Autor fotografie: YouTube/screenshot|Popisek: Uprchlíci v Makedonii nabíjejí mobilní telefony
07 / 09 / 2015, 14:15

Evropská komise bude po Česku chtít, aby ze 120.000 uprchlíků přijalo na základě kvót 2978 lidí.

Slovensko má podle ní přijmout 1502 migrantů, uvádí na svých stránkách nizozemský list de Volkskrant. Údaje potvrdil agentuře Reuters zdroj z komise.

Největší počet má přijmout Německo (přes 31.000), Francie (24.000) a Španělsko (skoro 15.000). Nejmenší podíl má naopak Malta (133) nebo Kypr (274).

České ministerstvo vnitra zveřejnilo na svém webu www.mvcr.cz/migrace statistiky o tom, kolik běženců policie zadržela a jaká je aktuální naplněnost detenčních zařízení.

Plán Evropské komise pro přerozdělení uprchlíků:


Zdroj: ČTK, de Volkskrant

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace