Cvičenie Ruskej gardy (VIDEO 360°)

Cvičenie Ruskej gardy (VIDEO 360°)
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
20 / 05 / 2017, 18:15

Ruská internetová televízia RT, priniesla zábery z cvičenia Ruskej gardy v okolí Moskvy.

Ako ovládať video ? 

Je to úplne jednoduché. Pokiaľ ste práve na počítači, tak pomocou kurzoru pohybujte šipkami v ľavom hornom rohu videa.

Pokiaľ ale video pozeráte na chytrom telefóne, tak váš zážitok z ''jazdy'' bude ešte väčší. Stačí sa len dotýkať obrazovky v požadovanom smere a váš uhol pohľadu sa ihneď zmení.

Ruská Garda vznikla v roku 2016, oficiálne vznikla pre boj s terorizmom či organizovaným zločinom.
Podla mnohých analytikov a politikov, však táto nová ozbrojená zložka Ruskej federácie, bude slúžiť na upevnení pozície Vladimíra Putina.

VIDEO: 

Zdroj: YouTube/RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace