DABIQ - seznamte se s propagandou islámského státu. "Islám je válka, islám není mír"

DABIQ - seznamte se s propagandou islámského státu. &quote;Islám je válka, islám není mír&quote;
Autor fotografie: DABIQ 11
11 / 09 / 2015, 09:00

Násilí, vraždy, likvidace starobylých památek, výchova dětí k vraždění, popravy homosexuálů, kamenování žen, vše ve jménu Alláha. A především články o nepřátelích ISIS - křižácích, o západní demokracii...

11.9.2015 / Časopis byl poprvé zveřejněn na internetu v červenci 2014 v několika jazykových mutacích včetně angličtiny. Podle jeho autorů je časopisu pojmenován podle města Dabiq v severní Sýrii, kde podle islámského učení dojde k rozhodující bitvě mezi muslimskými a křesťanskými vojsky.

"Dabiq", se představuje jako "periodický časopis zaměřený na problematiku Tawhidu (jednoty), Manhaje (pravda-seeking), Hidžry (migrace), džihádu (svaté války) aJama'ah (komunity). Obsahuje fotoreportáže, informace o aktuálním dění, a informativní články o záležitostech týkajících se islámského státu." Zobrazuje příznivce islámského státu tak, jak sami sebe vidí:  chlubí se svými vítězstvími a romanticky zobrazují obnovení islámského zlatého věku a předzvěstí o "slavném" novém kalifátu založeného na svaté válce. (zdroj: clarionproject.org)

Dabiq je název oficiálního online časopisu, který využívá IS k propagandě a náboru nových bojovníků na celém světě. 

Pokud jste ho ještě neviděli ani nečetli, pak opravdu nevíte, "o co přicházíte". Nejnovější jedenácté vydání je také volně ke stažení na internetu (velikost 89MB). Upozorňujeme, že v časopise jsou zveřejněny drastické fotografie, a časopis je plný neuvěřitelných blábolů, násilí a krve. 

Dabiq je plný citací Koránu a Hadísů, vysvětlujících proč Islámský stát vraždí nemuslimy i "umírněné muslimy", proč jsou znásilňovány a zotročeny nemuslimské ženy (páč papa Mohamed to dělal a Korán to přikazuje). Vše vysázeno v profi grafice se spoustou fotek včetně mrtvých protivníků a uřezaných hlav, islám se nezapře. Citace koránských veršů dokazují, že Islámský stát vychází pouze z islámských svatých textů a je tedy islámským státem par excellence (zdroj: Facebook)

28.2.2015 / Sedmé vydání si v obsahu nezadá s těmi předchozími.....

"Islámský stát se rozhodl zaživa upálit syrského pilota za jeho zločiny proti islámu a muslimům, včetně jeho aktivního zapojení do křižáckých náletů proti muslimským zemím."

"Devianti prohlašují, že islám rovná se mír".....

.....ale "islám je náboženství meče, ne míru"

"Sodomita byl za trest svržen z budovy v Rakka"

"Ukamenování ženy v Rakka"

Také vzpomínají na útoky v Londýně v roce 2005.....

....nebo ve Španělsku

"NATO - továrna hněvu"

Vzpomínka na "jejich bratry, co zahynuli při přepadení hotelu v Tripolisu...."už jsou v Ráji"

A samozřejmě vzpomínka na "operaci v Paříži"

A tak vypadají sny islámských radikálů - vlajka IS ve Vatikánu (obálka jejich časopisu - 4. vydání)

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.