Dahua představuje inteligentní PTZ kamery Eco-Savvy 2.0

Dahua představuje inteligentní PTZ kamery Eco-Savvy 2.0
Autor fotografie: Dahua|Popisek: PTZ kamery Eco-Savvy 2.0
24 / 08 / 2015, 18:00

Vynikající volba pro inteligentní 24 hodinový videodohled s vysokým rozlišením.

Řada inteligentních kamer nabízí dva energeticky úsporné modely SD59 a SD50, s 30ti násobným přiblížením. Nabízí uživatelům možnost zajistit videodohled s vysokým rozlišením za jakýchkoliv světelných podmínek. 

Kamery mají kompaktní vzhled s náklonem 400° a s maximální rychlostí naklánění 300°/ sec. PTZ kamery Eco-Savvy řady 2.0 obsahují funkci inteligentní detekce, která dokáže rozeznat pohybující se objekty a případně spustit alarm.

Model SD59 podporuje dosvit maximálně 100 metrů. Kamera je připravena pro venkovní instalace díky třídám ochranného krytí IP66. Model SD50 je rovněž velmi účinná pro zachycení většiny záběrů, a má ochranné krytí IP67 a antivandal zpracování stupeň IK10. 

Tato řada je vhodná pro využití v mnoha oblastech, jako jsou školy, hotely, parky, nákupní centra, supermarkety, továrny, městské komunikace, atd. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace