Dahua představuje novou HDCVI Lite Sérii

Dahua představuje novou HDCVI Lite Sérii
Autor: Dahua
29 / 04 / 2015, 22:30

Dahua Technology, přední světový výrobce a dodavatel dohledových systémů se sídlem v Číně, zavádí nové 1080p HDCVI řešení s ještě příznivější cenou. Stěžejní produktovou řadou se stává nová 1080p 1200Lite série u HDCVI kamer a S2 série tribridních DVR.

Nabídka kamer série 1200Lite zahrnuje kompaktní a dome kamery s pevným, nebo varifokálním objektivem. Kamery obsahují výkonný čipset, zahrnující pokročilý senzor a ISP, který poskytuje nejen vynikající kvalitu obrazu s živými barvami a bohatými detaily, ale také nabízí širší úhel pohledu. Kromě toho, použitá TX čipová sada je integrovaná do ISP, takže je kamera malých rozměrů.

Kamery využívají inteligentní IR technologii spolu s fotoodporem, takže je přepínání denního a nočního režimu přesnější. Za zmínku stojí vynikající schopnost kamer redukovat šum, která šetří kapacitu úložiště. Tato funkce napomáhá zvýšení rozpoznávací schopnosti za nízkého osvětlení, jaké je například u podzemních garáží.

„Během plánovací fáze produktu se v mé mysli vznášela myšlenka," řekl John Li, HDCVI produktový manažer u Dahua Technology. „V té době, jsem přemýšlel, jak dokonale využít poměr výkon / cena. Náš cíl byl vyrobit konkurenceschopnou 1080p HDCVI kameru, která by splňovala požadavky na HD dohled. Nejdůležitější aspekt pro produkt byla příznivá cena a 1200Lite série je odpovědí." 

Vedle kamer HDCVI, Dahua také představuje tribridní DVR HDCVI S2 sérii.

„Samozřejmě jsme již dříve uvedli HCVR zařízení, ale série S2 je odlišná svojí schopností nahradit všechny běžné digitální videorekordéry," řekl Jason Zhong, produktový manažer Dahua Technology. „S2 série má lepší podání barev, než bylo kdy dosaženo."

Díky vylepšené funkci Ultra UTP EQ, je série S2 schopna podporovat delší přenosové vzdálenosti. Jedná se až o 1100 m při rozlišení 720p s jasným obrazem a 800 metrů při rozlišení 1080p. Nová zařízení budou podporovat přenos přes 4G a Wi-Fi sítě, takže přenos bude plynulejší a rychlejší.

(komerční článek)

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace