Dahua Technology zajišťuje dohledové systémy v argentinské bance

Dahua Technology zajišťuje dohledové systémy v argentinské bance
Autor fotografie: Dahua Technology|Popisek: Banco Provincia
23 / 11 / 2015, 13:45

Dahua Technology, přední světový výrobce a dodavatel bezpečnostních produktů se sídlem v Hangzhou, pomohla zvýšit úroveň zabezpečení pro Banco de la Provincia de Buenos Aires.

Banco Provincia je argentinská bankou s 342 pobočkami a je v Argentině číslo dvě na trhu.

Banky se snaží chránit svá obchodovatelná aktiva jak hotovost, dluhopisy, atd. a neobchodovatelná aktiv, jako jsou dokumenty, vybavení, nábytek a další, které vyžadují nejvyšší úroveň zabezpečení.
Jak Banco Provincia potřebovala modernizovat svůj dohledový systém, byla testována zařízení od mnoha dodavatelů, ale nepodařilo se jim splnit požadavky na vysoký standard. Výrobky a technologie společnosti Dahua tyto požadavky splnily a staly se tak překonáním jiných dodavatelů optimální volbou.

Pro modernizaci dohledového systému byly použity technologie DVR, NVR, analogové kamery, analogové PTZ kamery a síťové kamery, které splnily přísný poměr náklady/výkon a mají vysokou stabilitu požadovanou od modernizovaného zabezpečení.

Analogové kamery a PTZ kamery jsou vybaveny technologií vysokého rozlišení i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Dahua DVR poskytuje vysoce kvalitní živý obraz a až 8 nebo 16 kanálů pro synchronní přehrávání v reálném čase. Mezitím, vybrané NVR mohou být použity jako zařízení pro ukládání dat od analogových DVR. Výrobky Dahua jsou schopné monitorovat klíčové oblasti na pobočkách Banco Provincia, jako jsou vstupní haly, stoly, přepážky, bankomaty apod. Navíc Dahua podporuje prohlížení a analýzu na více elektronických zařízeních.

"Je to pro nás velká čest a potěšení spolupracovat s Banco Provincia," řekl David Shen, manažer pro argentinský trhu v Dahua Technology. "Ale proces nebyl snadný. Konkurence mezi dodavateli bylo docela veliká. Nicméně, bezpečnostní produkty Dahua úspěšně prošly řadu odborných testů a Dahua se tak kvalifikovala jako nejlepší dodavatel bezpečnostního dohledu. Jsme pevně přesvědčeni o kvalitě našich produktů a technologií."

Zdroj: Tisková zpráva Dahua Technology

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace