Dahua uvádí na trh produktovou řadu HDCVI-IoT

Dahua uvádí na trh produktovou řadu HDCVI-IoT
Autor: Dahua|Popisek: HDCVI-IoT
22 / 03 / 2018, 19:00

Dahua představuje novou produktovou řadu HDCVI-IoT.

Dahua Technology, přední světový výrobce a dodavatel dohledových systémů se sídlem v Číně, představuje produktovou řadu HDCVI-IoT, klíčovou složku HDCVI 4.0, revolučního konceptu, kterou Dahua uvedla na trh minulý rok. IoT (Internet of Things - Internet věcí) propojuje vzájemně různá zařízení.

HDCVI-IoT je infrastruktura Internetu věcí založená na technologii HDCVI, která nabízí komplexní ekosystém propojující konvenční videostandard HD po koaxiálním kabelu (HD-over-Coax) se ,,snímačovými" informacemi (například o teplotě či vlhkosti") a alarmy.

Takové řešení poskytuje uživatelům varování potenciálního rizika zahrnující vizuální důkaz, což jim umožňuje zabezpečit personál i majetek.

Nová produktová řada Dahua HDCVI-IoT Series zahrnuje tyto kamery: Série Linca - DH-HAC-LC1220T-TH, DH-HAC-LC1200SL-W, série MotionEye - DH-HAC-ME2802B/ME1400B/ME1200B, dále HDCVI IoT rekordér DHI-XVR7000E-4KL-X a příslušenství DH-PFM871A-N.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace