Další děsivý vzkaz radikálů Islámského státu anglosaské civilizaci

Další děsivý vzkaz radikálů Islámského státu anglosaské civilizaci
Autor: AllEyesOnIraq|Popisek: Islámský stát- poprava syrských vojáků
20 / 11 / 2014, 20:30

20.11.2014 / Propagační video snažící se pateticky vydávat hromadnou popravu syrských vojáků a pilotů za akt spravedlnosti zveřejnili Islámští radikálové.

Drtivá většina katů z řad Džihádistů tentokrát není maskována. Naopak. Ukazují se jejich obličeje v detailech, aby bylo každému na západě zřejmé, že mezi extrémisty jsou i Evropané.

Francouzské autority oznámily, že na videu jsou v řadách islamistů zachyceni i dva francouzští občané. Britové rozpoznali jednoho občana Velké Británie. Belgičané občana Belgie. Odhaduje se, že do Sýrie a Iráku odešlo vést džihád až patnáct tisíc islámských radikálů z více než osmdesáti zemí. Obavy, že se mohou postupně vracet do svých domovských zemí s úkolem organizovat teroristické útoky, se stupňují.

Video ale cílí také na obyvatele Spojených států amerických. Nad třemi klečícími oběťmi, které budou vzápětí popraveny, stojí tři kati a mužský hlas výhružně deklamuje: „Vzkaz psu Obamovi: Dnes popravujeme vojáky Bašárovy armády a zítra budeme popravovat vaše vojáky!“

Psali jsme také:

Svět podle radikálních islamistů

Islamisté se prý zastaví až v Římě!

Podpora džihádistů nejen v Německu, ale i mezi americkými teenagery

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Islámská hrozba mění svět

K radikálnímu islámu se v Německu začínají hlásit tisíce podporovatelů

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu! 

Německý občan poprvé obviněn z účasti v extremistické skupině islámský stát

Francouzský ministr vnitra: stovky našich občanů bojují v teroristických skupinách islámského státu v Iráku a Sýrii

Německý ministr vnitra zakázal činnost teroristické organizace "islámský stát"

Máme extremismus pod kontrolou?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace