Další kulturní obohacení v praxi: Afghánský migrant znásilnil mentálně postiženou ženu. Nic jsem neudělal, řekl policii

Další kulturní obohacení v praxi: Afghánský migrant znásilnil mentálně postiženou ženu. Nic jsem neudělal, řekl policii
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: znásilnění
28 / 02 / 2017, 10:00

Afghánec znásilnil v Rakouském Linci mentálně postiženou ženu.

Ve čtvrti Ebelsberg v rakouském Linci si pro svůj úmysl Afghánec vyhlédl mentálně zaostalou ženu. Tu nejprve zamkl ve svém automobilu a odvezl do svého bytu s již předem promyšleným plánem. I přesto, že se žena bránila, ji migrant znásilnil.

Poté nechal chvíli svou oběť bez dozoru, čehož žena využila, vzala si své věci a utekla s nimi i s mobilním telefonem do koupelny. Z něho pak zavolala policii.

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

Nebyla však v rozrušení schopna říct, kde se přesně nachází, a tak ji operátor poradil, aby otevřelo okno v koupelně a zkoušela z okna volat o pomoc. To se jí po nějaké chvíli podařilo i přesto, že se Afghánec pokoušel do koupelny násilím dostat.

Přivolaná policie muže na místě zatkla. Migrant však znásilnění popřel a prohlásil, že ničeho takového se nedopustil a pohlavní styk byl dobrovolný.

 

psali jsme:

Afghánský uprchlík znásilnil a zavraždil dceru vysokého unijního úředníka. Němečtí politici vyzývají veřejnost ke klidu

 

Zdroj: krone.at

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace