Další nehoda policistů v Praze 7: Tentokrát to odnesl převoz krve

Další nehoda policistů v Praze 7: Tentokrát to odnesl převoz krve
Autor: Redakce|Popisek: Havárie policejního vozu
18 / 10 / 2016, 10:00

V úterý před 9. hodinou ranní došlo ke střetu služebního policejního vozu s vozidlem převážejícím krev.

Nehoda zablokovala na desítky minut důležitý tramvajový uzel mezi zastávkami Sparta a Hradčanská a zpomalila provoz kolemjedoucích vozidel.

Havárie

Zatímco policejní vůz vyvázl z karambolu „pouze“ z pomačkanými plechy, bílé Fabii převážející krev vylétly boční airbagy a vozidlo nárazem utrhlo semafor.

Redakce zjišťuje, kdo je viníkem nehody.

Podobná nehoda policejního vozu na Praze 7, při níž se však zranilo pět osob, se stala v polovině září v ulici Veletržní. Zraněné policisty museli tehdy převést do Vojenské nemocnice.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace