Další případy znásilnění v Německu a ve Švédsku

Další případy znásilnění v Německu a ve Švédsku
07 / 12 / 2016, 05:30

Policie v Německu a ve Švédsku zatkla další uprchlíky, kteří se údajně dopustili trestného činu znásilnění.

Evropě multikulturní obohacení stále nestačí. Kolik ho ještě bude chtít?

Německá policie zadržela 31letého uprchlíka z Iráku, kterého podezřívá ze sexuálně motivovaných útoků na dvě čínské studentky. Podle žalobce muže usvědčují stopy DNA, napsala v úterý agentura AP. Migrant ale vinu popírá, informovala agentura Reuters. V krátké době jde o druhý podobný případ. Zdroj: aktualne.czdailystar.com

Íráčan, který přišel do Německa v loňském roce se svojí manželkou a dětmi, je vyšetřován pro napadení a pokus o znásilnění jednadvacetileté Číňanky v srpnu a pro znásilnění sedmadvacetileté Číňanky v listopadu.

Afghánský uprchlík znásilnil a zavraždil dceru vysokého unijního úředníka. Němečtí politici vyzývají veřejnost ke klidu


Švédská policie v úterý zatkla pět afghánských teenagerů a obvinila je z násilného útoku na afghánského chlapce, kterého údajně odtáhli do lesa, a pod výhrůžkou nožem ho opakovaně znásilnili. K útoku mělo dojít v říjnu v zalesněné oblasti u Uppsaly, severně od Stockholmu.

 

 Státní zástupce Johan Stromback uvedl pro agenturu Associated Press, že pět podezřelých je ve věku mezi 16 a 17 lety, a napadenému chlapci je méně než 15 let. Všichni přijeli do Švédska jako nezletilí bez doprovodu a požádali v zemi o azyl. Všem hrozí nejméně čtyři roky vězení a obžaloba požaduje také jejich vyhoštění.

Podle obžaloby údajně uhodili oběť do hlavy, znásilnili ji a plivali na ni. Útok byl prý "naplánován a trval nejméně hodinu". Chlapci poté vyhrožovali, že jestli věc oznámí policii, zveřejní na sociálních sítích video z napadení. Dva z podezřelých se k některým činům přiznali, nicméně všichni popírají, že by se dopustili znásilnění. Zdroj: dailymail.co.ukaftonbladet.se

Je možné, aby Evropa nezažila alespoň týden multikulturní obohacení?

Tagy článku