Další teroristický útok ve Francii? Střelec na útěku

Další teroristický útok ve Francii? Střelec na útěku
24 / 03 / 2017, 23:30

Střelec spustil palbu ve městě Lille v severní Francii u stanice metra, na místě jsou ranění.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle francouzské policie nemá útok v Lille souvislost s terorismem. Svědkové pátečního incidentu vypověděli, že bylo slyšet asi pět výstřelů, které zranily tři lidi. Pachatel z místa činu utekl, policie po něm intenzivně pátrá. Server RT informuje o tom, že šlo nejspíš o vyřizování účtů mezi drogovými dealery. 

 

Nejméně tři lidé včetně nezletilých, bylo údajně zraněno ve městě Lille poté, co střelec zahájil palbu v blízkosti centrální stanice metra Porte d'Arras. Na místě činu je velké množství policejních jednotek.

Motiv střelby zatím není jasný, střelec z místa činu utekl.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace