Další útok autem: Muž najel do davu lidí na ulici v Londýně, tři z nich zranil

Další útok autem: Muž najel do davu lidí na ulici v Londýně, tři z nich zranil
Autor: flickr.com|Popisek: útok autem
26 / 03 / 2017, 08:00

V londýnské čtvrti Islington muž úmyslně vjel do davu lidí, několik z nich zranil.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle londýnské policie nemá sobotní incident v londýnské čtvrti Islington teroristický motiv. Policie zatkla dva muže, kteří se pokusili z místa činu utéct. Tři lidé - dva muži a jenda žena, kteří byli útočníkem zraněni, nemají vážná zranění. 

 

Necelý týden od londýnského teroristického útoku v blízkosti parlamentu najel v sobotu v noci neznámý pachatel do lidí v londýnské čtvrti Islington. Na místě jsou tři zranění, kteří byli hospitalizováni.

Policie zatkla dva muže, kteří se pokusili utéct, a zabavila dva nože, jimiž zřejmě chtěli potom útočit. Motiv obou útočníků zatím není známý.

 

Podrobnosti připravujeme... 

 

psali jsme:

Další útok autem? V Londýně vrazilo auto do skupiny chodců, pět z nich zranilo

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace