Další útok autem: Muž najel na předměstí Toulouse do davu lidí, tři z nich zranil

Další útok autem: Muž najel na předměstí Toulouse do davu lidí, tři z nich zranil
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
10 / 11 / 2017, 17:45

Muž úmyslně najel s autem do hloučku lidí na předměstí francouzském Toulouse. Tři z nich zranil.

/AKTUALIZOVÁNO/Deník Le Figaro uvedl, že incident se stal na toulouském předměstí Blagnac před lyceem Saint-Exupéryho, kde se pohybovali studenti. Podle deníku Le Figaro byla nejvážněji zraněná 23letá dívka, která je ale mimo ohrožení života. Další dva zranění, 23letý muž a o rok mladší žena jsou hospitalizováni s lehčími zraněními. Zadržený muž se měl podle policie sám k činu přiznat.

 

Deník Le Figaro informoval, že odpoledne okolo 16:00 najel na předměstí Toulouse muž záměrně do davu lidí, přičemž tři z nich utrpěli zranění, dva z nich vážné. To je však přímo neohrožuje na životě. Policie útočníka asijského původu namístě zadržela a není jí neznámý. Policiie má podle deníku Le Figaro podezření, že osmadvacetiletý mladík trpí psychickými problémy.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: lefigaro.fr

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.