Další zbytečná smrt motorkáře v pražském tunelu Mrázovka

Další zbytečná smrt motorkáře v pražském tunelu Mrázovka
30 / 08 / 2014, 05:00

Dnes ve 13:15 havaroval v pražském tunelu Mrázovka šestadvacetiletý motorkář. Tunel byl kvůli tomu uzavřen desítky minut.

Policisté na místě ihned poskytli první pomoc, ale přivolaný lékař už konstatoval smrt na základě jeho těžkých zranění. "Z prvotního prošetřování na místě vyplývá, že řidič s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy, díky čemu nezvládl průjezd jednou z tamních zatáček. Nicméně toto je pouze prvotní zjištění a prošetřování celé události i nadále pokračuje. To provádí kriminalisté z oddělení vyšetřování dopravních nehod." sdělil tiskový mluvčí pražské policie por. Mgr. Tomáš Hulan

 Zdroj: Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy, foto: HZS hl. m. Prahy

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace