Darth Vader v nové upoutávce na film Rogue One: Star Wars Story

Darth Vader v nové upoutávce na film Rogue One: Star Wars Story
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Darth Vader v Rogue One
13 / 08 / 2016, 23:00

V nové ukázce na první snímek ze série Anthology ze světa Star Wars - RogueOne se objevuje nejznámější postava Star Wars, Darth Vader!

Režisérem nového filmu je Gareth Edwards, v hlavních rolích se objeví Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen a Alan Tudyk.

Rogue One se bude odehrávat krátce před událostmi Star Wars: Epizoda IV – New Hope, kdy se skupina rebelů  snaží ukradnout plány nové zbraně Impéria, Hvězdy smrti..

.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.