Darujte pod stromeček bezpečí!

Darujte pod stromeček bezpečí!
Autor: FAB ASSA ABLOY|Popisek: TREZOR
11 / 12 / 2014, 13:45

11.12.2014 / Přinášíme inspiraci pro ty, co neví, co koupit za zajímavý dárek svým nejbližším.

Dárek pro ženy – osobní trezor

Ruku na srdce, kdo z nás někdy nechtěl mít svůj vlastní trezor? Zvláště dámy si s malým růžovým boxem mohou být jisté, že na jejich šperky se nikdo ani křivě nepodívá. Ale i pánové třeba mají své nespecifikované „poklady“, po kterých nikomu nic není… taková ocelová krabice s číselníkem se může hodit vždy. Komu se nechce investovat do obřích skříní, má nyní možnost pořídit si malý osobní trezor za rozumnou cenu. K dispozici je růžová, černá a modrá verze, takže opevněná schovávačka může i ladit s pokojem. Trezor má programovatelnou klávesnici, dva bezpečnostní klíče (pro případ, že zapomenete kód) a šrouby k uchycení do zdi, které jsou již součástí balení.

trezor

Cena: od 1199 Kč

Dárek pro děti – visací zámek, který má styl

Konec nudy u školních skříněk. Místo pořizování fádních, standardních „visaček“ můžete vzbudit nejeden tázavý pohled zámkem ve tvaru fotbalového míče, růžového srdíčka nebo stříbrné kapsle, která vypadá jako ze sci-fi filmu. Všechno, co musí vaše ratolest držet pod zámkem, ať už ve škole, nebo doma, ochrání tento visací zámek zcela spolehlivě. Navíc není potřeba se strachovat o klíče – tyto zámky fungují na číselnou kombinaci, kterou si stačí zapamatovat

.Dárek pro děti – visací zámekzámek

Cena: 152 Kč

Dárek pro muže – špionážní kukátko

Necháváte svůj byt či dům často bez dohledu a rádi byste věděli, kdo se k vám kdy dobýval? Pořiďte si praktického „malého Velkého bratra“ přímo do vašich dveří. Elektronické kukátko funguje zcela stejně, jako to obyčejné, jenže navíc vyfotí každého, kdo u vás zazvoní, a záznam uloží na běžnou SD kartu. Své zápraží tak můžete kontrolovat i zpětně. Kamerka je navíc vybavena nočním viděním, takže vás nic nezaskočí ani v noci. Dění přede dveřmi navíc hned vidíte na malé obrazovce, což je praktické i pro případy, že doma zůstane samotné dítě. Instalace kukátka je nenáročná a celý přístroj běží na dvě tužkové baterie.

špionážní kukátko

Cena: 2057 Kč

Dárek pro celou rodinu – bezpečnostní vložka

Cylindrická vložka vypadá jako vcelku nezajímavý kus kovu, ale opak je pravdou. Právě ona je totiž nejdůležitější obranou před nejrůznějšími nenechavci – a pokud jedna vložka „drží stráž“ třeba už desítky let, je jasné, že nestíhá dobu a zlodějská páčidla a vrtáky s ní udělají krátký proces. Ne tak s „tisícovkou“. Ta je vyrobená z pevné oceli, odolná i proti vytržení bumpingu a fungovat na ni nebude ani planžeta. Samozřejmostí je bezpečnostní karta proti kopírování klíčů FAB1000 je takový malý terminátor, kterého není radno podceňovat.

 bezpečnostní vložka

Cena: 1580 Kč

Dárek pro prarodiče – přídavné zámky

Přemýšlíte, co by mohlo udělat radost třeba starším členům rodiny? Nebo máte za to, že jeden zámek prostě nestačí? Porozhlédněte se po přídavném zámku! K mání je několik druhů – klasické a osvědčené dveřní řetízky (neocenitelné při vyjednávání s otravnými prodejci), modely s otočným „knoflíkem“ v několika provedeních nebo rovnou masivní ocelové závory.

přídavné zámky

Cena: 582 Kč

Navštivte internetový obchod FAB ASSA ABLOY 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace