Dědičku nábytkářského impéria našel umlácenou k smrti zbloudilý rybář. Umlátila ji při sexu dcera šerifa, partnerka jejího milence?

Dědičku nábytkářského impéria našel umlácenou k smrti zbloudilý rybář. Umlátila ji při sexu dcera šerifa, partnerka jejího milence?
Popisek: Aileen Seiden
22 / 05 / 2018, 18:30

Tělo třicetileté Aileen Seidenové (30) bylo nalezeno u opuštěné cesty na Floridě. Z vraždy byl obviněn milenecký pár: Dcera šerifa a její milenec, obchodník s ojetými auty. Zřejmě šlo o milenecký trojúhelník s hodně ostrými rohy. Zavražděná byla dědičkou nábytkářského impéria.

Tělo Aileen bylo hodně zmlácené. „Nikdy jsem nic takového neviděl,“ řekl jeden z policistů. Měla zlomená žebra, ruce, proraženou hlavu, škrábance, modřiny a odřeniny.

Podle policie ji dcera šerifa a válečného veterána Christina Araujová (38) a obchodník s auty Zachary Abell (30) zmlátili v nedalekém motelu. Když ji vyhodili z auta, ještě žila.

psali jsme: Herr Doktor: Zabil v New Yorku osm lidí z humanitárních důvodů. Utekl z blázince v převleku za kuchaře

V motelu se ubytovali koncem dubna 2018 při cestě z výletu do Texasu zřejmě za účelem kvalitního sexu ve třech. Jako pravděpodobný motiv se zdá, že dcera šerifa Christina začala žárlit.

Zachary, Christina a Aileen

Zachary, Christina a Aileen

 

Policie však pracuje i s verzí, že Zachary chtěl Christinu opustit kvůli pohledné Aileen – a v hotelu jí to oznámili. Vztah mezi Aileen a Zacharym se mohl rozhořet během jejich texaského výletu, nebo trval delší dobu a oba usoudili, že „nastal čas“. Christina a Zachary měli v minulosti oplétačky kvůli drogám – a ty mohly sehrát v případu významnou roli.

psali jsme: ,,Laskavý vrah“ Nielsen: Miloval všechny své oběti, s některými žil dlouho po jejich smrti. Kusy těla té poslední ucpal potrubí

Christina byla z trojice nejstarší a byla o poznání méně atraktivní a také méně bohatá než Aileen. Každopádně vypukla divoká rvačka, na jejímž konci byla polomrtvá dědička nábytkářského impéria. Frank. M. Seiden dodává na Miami nábytek do luxusních hotelů, na lodě a do Disneyho zábavních parků. Aileen byla jeho nejmladší dcera.

psali jsme: VIDEO: Svatá žena střílela na svatbě do lidí, požaduje sterilizaci muslimů a sochu pro vraha Gándhího

Všichni tři se znali více než dobře, a to nejen proto, že spolu bydleli ve stejném bytovém komplexu. Aileen, kterou držel bohatý tatínek zřejmě zkrátka, pracovala pro Zacharyho v jeho firmě s auty. Christina a Zachary jsou obviněni z vraždy.

Tělo Aileen objevil u cesty rybář, který jel na svou loď, vybavenou nábytek jejího otce.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace